All for Joomla All for Webmasters

pasek-gim

Breadcrumbs

Samorząd uczniowski w Gimnazjum

Samorząd uczniowski Gimnazjum im Ks. Stanisława  Konarskiego

w roku szkolnym 2016/2017

Przewodniczący:           Natalia Gorajewska      (klasa IIIE)

Zastępca:                      Nina Gruchała     (klasa IIID)

Opiekunowie:               mgr Małgorzata Kozłowska i mgr Piotr Wójcik

Spotkania:                    Piątek, długa przerwa (10.35-10.50)

Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie gimnazjum. Samorząd organizuje dyskoteki, akcje charytatywne i dobroczynne, konkursy i inne imprezy, które uatrakcyjniają życie szkoły.

Przedsięwzięcia w roku szkolnym 2016/2017

  • Dnia 27 października, w godzinach popołudniowych, w naszej szkole odbyła się pierwsza dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
  • Od 5 grudnia trwa akcja Korki. Dzięki tej zbiórce będziemy mogli pomóc, sfinansować rehabilitacje Wiktorii Caban, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe
  • 16 grudnia odbył się świąteczny kiermasz słodkości, zorganizowany przez samorząd gimnazjalny. Dzięki dużej puli zebranych pieniędzy, mogliśmy poprzez zakup artykułów chemicznych i spożywczych wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny z naszego miasta.
  • 14 grudnia odbył się konkurs Bożonarodzeniowy na najładniej ozdobioną salę. Komisja miała za zadanie wytypować 3 pierwsze miejsca. Nagrody zostały wręczone podczas kolędowania.
  • 22 grudnia przewodniczące samorządu gimnazjalnego wręczały nauczycielom kartki świąteczne, które zostały wykonane przez naszych uczniów.
  • 3 marca odbył się kolejny kiermasz słodkości, zorganizowany przez samorząd gimnazjalny wraz z wolontariatem szkolnym. Tym razem, akcja miała na celu pomoc rodzinie naszych absolwentów, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji, po tragicznym wypadku.

  • 8 marca, Dzień Kobiet- panowie, powołani przez samorząd gimnazjalny, wręczali naszym, wspaniałym nauczycielkom symboliczny kwiatek, do którego dołączali Najlepsze życzenia. Oczywiście, wszystkie gimnazjalistki, w tym dniu zwolnione były z odpowiedzi ustnych oraz niezapowiedzianych kartkówek.

Facebook Widget Slider

Menu