pasek-lic

Breadcrumbs

Wycieczka Szkolna Klasy 1A i 1B Liceum

 

W dniach 12-14 czerwca klasy 1A i 1B Liceum Klasycznego wzięły udział w niezapomnianej wycieczce, pełnej przygód, radości i wspólnych chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczniów.

Pierwszego dnia rozpoczęliśmy naszą wyprawę od ekscytującego raftingu na Dunajcu. Uczniowie mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy Pienin i poczuć dreszczyk emocji, płynąc rwącą rzeką. Drugiego dnia przekroczyliśmy granicę ze Słowacją, by zwiedzić Jaskinię Bielańską. Wnętrze jaskini, pełne niezwykłych formacji skalnych i podziemnych jezior, zachwyciło wszystkich uczestników. Następnie udaliśmy się do Zakopanego. Wjechaliśmy kolejką linową na Gubałówkę, a po krótkim spacerze zjechaliśmy do Szymoszkowej, towarzyszył nam w tym dniu ratownik TOPR. Pan Bartek Gąsienica-Józkowy opowiadał o swojej pracy, ale też o górach i upewnił się, że młodzież będzie w góry szła przygotowana i świadoma zagrożeń. Ostatni dzień to prawdziwa uczta dla miłośników adrenaliny – wizyta w Energylandii, największym parku rozrywki w Polsce. Uczniowie spędzili cały dzień na korzystaniu z rollercoasterów, karuzeli i innych atrakcji, które dostarczyły mnóstwo emocji i radości.

Oprócz zaplanowanych atrakcji, ważnym elementem wycieczki była integracja uczniów. Wieczory spędzaliśmy w ośrodku, gdzie organizowaliśmy wspólne gry, tańce i rozmowy. Uczniowie mieli również okazję skorzystać z basenu, co dodatkowo sprzyjało zacieśnianiu więzi i budowaniu relacji.

Wycieczka była nie tylko świetną okazją do zabawy i zwiedzania, ale także do lepszego poznania się i spędzenia czasu w gronie rówieśników. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i niezapomniane chwile!

Facebook Widget Slider

Menu