All for Joomla All for Webmasters

pasek-lic

Breadcrumbs

Upominki dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach

Tradycyjnie jak co roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowali prezenty dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach. Panie wychowawczynie najmłodszych podopiecznych Ośrodka przekazały informacje na temat prezentów, które chciałyby otrzymać dzieci. Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała paczkę dla wybranego podopiecznego, a młodzież klas pierwszych KLO w świątecznych przebraniach przekazała podarunki składając równocześnie życzenia. Młodzież naszej szkoły również zorganizowała świąteczną zabawę, w której chętnie uczestniczyły dzieci. Prezenty i wspólna zabawa sprawiły wszystkim ogromną radość.

mikolajki osrodek

Wydarzenia archiwalne

Facebook Widget Slider

Menu