pasek-zespol

Breadcrumbs

Colloquia Classica po raz drugi

W środę 17 maja będziemy po raz drugi przeżywać Colloquia Classica, czyli spotkanie z wybitnym przedstawicielem nauki, kultury lub sztuki.

Tym razem naszą szkołę odwiedzi dr Sanjay S. Limaye, wybitny naukowiec i astronom z Uniwersytetu Wisconsin-Madison w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wygłosi on dwa wykłady w języku angielskim. Jeden przybliży nam zagadnienie Układu Słonecznego, w drugim zaś jako rodowity Hindus opowie o współczesnych Indiach.

Spotkania Colloquia Classica adresowane są do uczniów naszego Gimnazjum i Liceum. Osoby chętne z zewnątrz mogą także wziąć udział po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie szkoły.

W środę 17 maja będziemy po raz drugi przeżywać Colloquia Classica, czyli spotkanie z wybitnym przedstawicielem nauki, kultury lub sztuki.

Tym razem naszą szkołę odwiedzi dr Sanjay S. Limaye, wybitny naukowiec i astronom z Uniwersytetu Wisconsin-Madison w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wygłosi on dwa wykłady w języku angielskim. Jeden przybliży nam zagadnienie Układu Słonecznego, w drugim zaś jako rodowity Hindus opowie o współczesnych Indiach.

Spotkania Colloquia Classica adresowane są do uczniów naszego Gimnazjum i Liceum. Osoby chętne z zewnątrz mogą także wziąć udział po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie szkoły.

Facebook Widget Slider

Menu