pasek-zespol

Breadcrumbs

Dr Sanjay S. Limaye w ramach „Colloquia Classica”

W środę 17 maja po raz drugi w naszej szkole odbyło się spotkanie z cyklu „Colloquia Classica”. Tym razem odwiedził nas dr Sanjay S. Limaye, profesor Uniwersytetu Wisconsin-Madison w USA. Wygłosił on dla naszych uczniów dwa wykłady. Pierwszy dotyczył jego rodzinnego kraju – Indii. Pojawiły się tutaj różne ciekawostki związane z kulturą, geografią i życiem codziennym tego fascynującego kraju. Po krótkiej przerwie uczniowie uczestniczyli w drugiej części, która dotyczyła Układu Słonecznego i eksploracji kosmosu.

Wykłady zostały wygłoszone w języku angielskim, a pod koniec każdego z nich młodzież miała możliwość zadania naszemu gościowi pytań. Była to świetna okazja by zgłębić pasjonujące tematy, jak również praktykować język angielski.

 

W środę 17 maja po raz drugi w naszej szkole odbyło się spotkanie z cyklu „Colloquia Classica”. Tym razem odwiedził nas dr Sanjay S. Limaye, profesor Uniwersytetu Wisconsin-Madison w USA. Wygłosił on dla naszych uczniów dwa wykłady. Pierwszy dotyczył jego rodzinnego kraju – Indii. Pojawiły się tutaj różne ciekawostki związane z kulturą, geografią i życiem codziennym tego fascynującego kraju. Po krótkiej przerwie uczniowie uczestniczyli w drugiej części, która dotyczyła Układu Słonecznego i eksploracji kosmosu.

Wykłady zostały wygłoszone w języku angielskim, a pod koniec każdego z nich młodzież miała możliwość zadania naszemu gościowi pytań. Była to świetna okazja by zgłębić pasjonujące tematy, jak również praktykować język angielski.

 

{gallery}wspolne/colloquia{/gallery}

Facebook Widget Slider

Menu