pasek-zespol

Breadcrumbs

O nas

   

 Serdecznie witam w Zespole Szkół im. Księdza Stanisława Konarskiego w Skierniewicach, czyli w słynnym „Klasyku”. Jesteśmy szkołą katolicką, prowadzoną przez diecezję łowicką. Znajdujemy się na skierniewickim Widoku, a nasz Zespół tworzą trzy szkoły: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Klasyczne Liceum Ogólnokształcące.

Klasyk to nieprzeciętna szkoła. Kształcimy w duchu chrześcijańskim, dążymy do prawdziwej mądrości na wzór naszego patrona, księdza Stanisława Konarskiego, a zainspirowani nauką św. Jana Pawła II podejmujemy dialog wiary z rozumem.

Klasyk to zespół wysoko wykwalifikowanych i wymagających nauczycieli, wychodzących naprzeciw potrzebom każdego ucznia. To doskonałe programy nauczania, ciekawe zajęcia pozalekcyjne i przygotowanie do egzaminów na najwyższym poziomie. To miejsce współpracy, przyjaźni i relacji Mistrz-uczeń.

Kończąc naszą Szkołę absolwenci nie tylko mają przepustkę na najbardziej renomowane uczelnie w Polsce i za granicą, ale przede wszystkim są otwartymi, wspaniałymi i ciekawymi świata ludźmi.

Gorąco zapraszam do zapoznawania się z naszą ofertą i życiem naszej Szkoły. Już dziś pomyśl o swojej przyszłości lub przyszłości swojego dziecka. Przy okazji wstąp do naszej Szkoły, nie tylko w wymiarze cyfrowym.

 

 

 

Facebook Widget Slider

Menu