All for Joomla All for Webmasters

pasek-sp

Breadcrumbs

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

 

Szkoła Podstawowa im. Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach informuje, że zakończyła się rekrutacja do klasy pierwszej i zerowej na rok szkolny 2018/2019. Osoby zakwalifikowane zostały powiadomione telefonicznie. Potwierdzeniem woli nauki w szkole jest wniesienie opłaty rekrutacyjnej.

Dziękujemy wszystkim chętnym za zainteresowanie się naszą szkołą. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń postanowiliśmy uruchomić dodatkową klasę pierwszą. W roku szkolnym 2018/2019 uruchomimy więc trzy klasy pierwsze. W klasie Ic są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Od roku 2018/2019 uruchamiamy klasę szachowo-matematyczną. Informujemy, że pierwszeństwo przyjęcia do klasy szachowo-matematycznej będą miały dzieci po naszej „zerówce”, gdzie prowadzona jest bardzo dobra edukacja i koło szachowe.

 

 

<<< KARTA ZGŁOSZENIOWA-POBIERZ>>>

 

Od roku 2018/2019 klasa szachowo-matematyczna

Szanowni Państwo,

Od dwudziestu lat nasza szkoła przygotowuje z sukcesem uczniów do matury i studiów wyższych w kraju i za granicą. Nasze doświadczenie pozwala nam spojrzeć nieco szerzej na potrzeby uczniów, a także na wymagania, jakie pod adresem młodego człowieka stawia dziś rynek pracy.

Współczesny świat to w coraz większym stopniu świat cyfrowy, technologiczny, wykorzystujący dane ilościowe. Coraz więcej naszych absolwentów wybiera ścisłe kierunki studiów, w których kluczową rolę odgrywa matematyka. Niestety, matematyki na najwyższym poziomie nie da się nauczyć w ciągu kilku lat liceum. Myślenie matematyczne i strategiczne kształtuje się od najmłodszych lat, a braki z zakresu szkoły podstawowej są często nie do nadrobienia.

Biorąc to pod uwagę proponujemy od roku 2018/2019 kształcenie w Szkole Podstawowej w specjalnej klasie szachowo-matematycznej. Program takiej edukacji będzie obejmował:

- w klasach I-III zajęcia szachowe w wymiarze 3 godzin tygodniowo

- w klasach IV-VIII zwiększoną ilość godzin i  poszerzony program nauczania matematyki

- w klasach IV-VIII naukę programowania komputerowego

- w klasach IV-VIII kontynuacja zajęć szachowych dla chętnych w ramach koła szachowego – przygotowanie do zawodów.

Zapraszamy do skorzystania z tej unikatowej oferty. Zapisy do klasy pierwszej o profilu szachowo-matematycznym w sekretariacie Szkoły Podstawowej.


Jednocześnie informujemy, że szkoła przyjmuje uczniów do klasy czwartej i siódmej w roku szkolnym 2018/2019.

Co oferujemy?

  • bezpieczeństwo i szkołę przyjazną uczniom
  • zajęcia w systemie jednozmianowym
  • znakomitą edukację i wychowanie chrześcijańskie
  • dobre przygotowanie do egzaminu końcowego
  • ciekawe zajęcia pozalekcyjne
  • dla uczniów nie mających dotąd drugiego języka obcego zajęcia od podstaw

Masz dziecko w wieku przedszkolnym? Chcesz, by w przyszłości chodziło do dobrej szkoły? Już dziś pomyśl o dobrej przyszłości dla swojego dziecka i zapisz je do naszej szkoły.

 

Mały Klasyk – dobry kierunek na przyszłość!

 

Facebook Widget Slider

Menu